Poskytované procedury - popis a orientační ceny

 

Výživné a vitamínové masky

Zlepšují stav rohové vrstvy kůže a posilují látkovou výměnu. Jsou významným zdrojem antioxidantů. Velmi oblíbený je vitamín C.

Cena od 75 Kč

 

 

Hydratační a regenerační masky

Zvyšují hydratační komfort kůže a zrychlují buněčnou obnovu. Obsahují velké množství aktivních látek : hedvábí, mořský kolagen, koenzym Q 10.

Cena od 68 Kč

 

 

Protivráskové a liftingové masky

Působí jako prevence vzniku vrásek zlepšením tonusu kůže. Vypnutí a zpevnění pleti je dáno obsahem specifických aktivních složek, zejména kolagenu, stříbra, botoxu.

Cena 98 - 290 Kč

 

 

Anti-age masky s mořskými řasami

Vysoký obsah kyseliny alginové a aminokyselin v plastifikujících maskách způsobuje vysokou hydrataci, výživu, drenáž a zpevnění kontur obličeje.

Cena od 120 Kč

 

 

Kolagenové masky

Velmi oblíbené kolagenové masky upravují vzhled kožního reliéfu a zjemňují hloubku vrásek.

Cena od 68 Kč

 

 

Chemické peelingy

Před první aplikací chemického peelingu je nutná předchozí konzultace a příprava pleti. Ošetření různými typy kyselin má specifická omezení.

Cena od 750 – 1250 Kč

 

 

Přístrojová ošetření pleti

Princip aktivní stimulace buněčných membránových kanálků zvyšuje průnik aktivních koktejlů do buněk. Penetrace směsi je do stratum corneum je o 600% vyšší, do epidermis je o 1200 % vyšší a do dermis o 4000% vyšší.

Cena od 1250 Kč

 

 

Termoterapie

Zvýšením teploty prostřednictvím infračervených paprsků až na 52 stupňů Celsia docílíme zvýšeného průniku do kůže až do hloubky 4 – 6 mm. Teplo urychluje všechny buněčné pochody, modifikuje prostupnost buněčných membrán a mění úroveň prokrvení tkáně. Tím výrazně stimuluje výživu kůže a zabezpečuje přísun živin a kyslíku do pleti.

Cena od 350 Kč

 

 

Neinvazivní výplň rtů kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyaluronová významně váže vodu. Lze ji použít k neinvazivní výplni vrásek i rtů. Protokol stanovuje 5 – 6 ošetření po týdnu.

Cena : 780 Kč

 

 

Tělová mezoterapie

Vysoké koncentrace specifických koktejlů v kombinaci s přístrojovým ošetřením vedou k potlačení projevů konkrétních kosmetických defektů. Neinvazivně lze zlepšit vzhled poprsí, zpevnit kůži na těle, posílit oběhový systém, řešit vzhled strií nebo upravit vzhled celulity a tukových polštářků.

Cena od 600 Kč za jednu oblast těla

 

 

Mezobotox

Výtažky z hadího jedu zapracované do kůže způsobují postupné uvolňování napětí kůže v oblasti vrásky. Tím dochází k jejímu zmírnění.

Cena od 600 – 2000 Kč

   
Mikrodermabraze

Exfoliační ošetření je určeno téměř pro všechny typy pletí. Je primárním krokem pro omlazující ošetření a depigmentace. Provádí se diamantovým nástavcem 1 x za 2 měsíce.

Cena od 150 Kč

 

 

Fotodepilace

Nejpopulárnější ošetření na světě. Je určeno pro tmavé chloupky. V den ošetření by měla být délka chloupků 1 – 2 mm. Musí být pouze holené. Ošetření se provádí 1x za 3 týdny.

Cena od 150 Kč

 

 

Termolift s ultrazvukem
 

Termolift s ultrazvukovou masáží  způsobuje vypnutí pleti, vyrovnání vrásek, zpevnění ochablé kůže. Dochází k silné stimulaci tvorby kolagenu. Intenzivní kúra představuje 5 – 10 ošetření po 14-ti dnech.

Cena od 350 Kč

 

 

Biostimulace červeným led světlem

Světlo stimuluje fibroblasty ke zvýšené produkci kolagenu. Nový kolagen je v kůži syntetizován a zdvihá dno vrásky. Kolagen je rovnoměrně rozložen po povrchu, zlepšuje strukturu a zmenšuje kožní póry.

Cena od 120 Kč

 

 

Orientální depilace

Pravidelným vytrháváním chloupky slábnou a ošetřované plochy řídnou. Kůže je po depilaci díky obsahu ovoce a bylin jemnější. Ošetření se provádí 1x za 3-4 týdny.

Cena od 100 Kč

 

 

Neinvazivní mezoterapie - microneedling

Stimulace kůže napomáhá vstřebání aktivních látek s cílem omlazení pleti a zpevnění obličejových kontur. Vyrovnává obličejové vrásky a zjemňuje kožní linie. Výrazně posiluje tvorbu kolagenu. Hloubka vpichu se pohybuje od 0,25 do 0,9 mm. Po ošetření doporučuji klidový režim a krytí ochranným krémem min. SPF 30 +.

Cena od 2000 Kč

 

 

Masáže dolních končetin a břicha

Lymfatická drenáž napomáhá normalizovat a udržovat vyvážený vztah dynamického proudění mezi krevním a mízním systémem a tkání. Poruchy v mízním nebo žilním systému nebo málo aktivní svalové odčerpání mají za následek funkční i estetické změny kůže, podkoží a dalších orgánů. Přístrojová lymfatická drenáž napomáhá ve značné míře zvýšit průtok a zmírnit, až zcela odstranit, negativní patologické projevy.

Cena 185 Kč

   
Oxyceutical - nebulizace biodisponibilním kyslíkem

Přístrojové ošetření se specifickými přípravky na bázi ozónu slouží k prokysličení pleti a jejímu omlazení vlivem eliminace volných radikálů. Pleť se stává projasněnou, hydratovanou, bez drobných vrásek a bez pocitu vnitřního pnutí.

Cena od 1250 Kč

   

Termosauna - Katalytická Termolipolýza

 

Představuje unikátní kombinaci specifických přípravků s tepelnou terapií a katalytickou podporou s cílem zvýšit odbourávání tukových zásob. Tukové buňky se následkem zvýšené teploty rozloží, odpadové produkty tělo vyloučí. Úbytek hmotnosti za jedno ošetření je 0,5 – 0,8 kg tuku.

Pracuje s produktovou řadou METRINI – tělové hmoty a tělové bandáže.

Cena od 890 Kč

Kontakty:

Kosmetika Zuzana Janeková

Komenského 939/21a
46601 Jablonec nad Nisou

E-mail:
zuzka.janek@email.cz

Web:
www.kosmetikajanekova.cz

Novinky

To se nám líbí

^