Poskytované procedury - popis a orientační ceny

 

Výživné a vitamínové masky

Zlepšují stav rohové vrstvy kůže a posilují látkovou výměnu. Jsou významným zdrojem antioxidantů. Velmi oblíbený je vitamín C.

Cena od 95 Kč

 

 

Hydratační a regenerační masky

Zvyšují hydratační komfort kůže a zrychlují buněčnou obnovu. Obsahují velké množství aktivních látek : hedvábí, mořský kolagen, koenzym Q 10, genistein, kyselinu hyaluronovou, vitamíny.

Cena od 82 Kč

 

 

Protivráskové a liftingové masky

Působí jako prevence vzniku vrásek zlepšením tonusu kůže. Vypnutí a zpevnění pleti je dáno obsahem specifických aktivních složek, zejména kolagenu, botoxu, dmae, bylinných výtažků.

Cena 160 - 370 Kč

 

 

Anti-age masky s mořskými řasami

Vysoký obsah kyseliny alginové a aminokyselin v plastifikujících maskách způsobuje vysokou hydrataci, výživu, drenáž a zpevnění kontur obličeje.

Cena od 180 Kč

 

 

Kolagenové masky

Velmi oblíbené kolagenové masky upravují vzhled kožního reliéfu a zjemňují hloubku vrásek.

Cena od 160 Kč

 

 

Chemické peelingy

Před první aplikací chemického peelingu je nutná předchozí konzultace a příprava pleti. Ošetření různými typy kyselin má specifická omezení.

Cena od 1450 – 2500 Kč

 

 

Přístrojová ošetření pleti

Princip aktivní stimulace buněčných membránových kanálků zvyšuje průnik aktivních koktejlů do buněk. Penetrace směsi je do stratum corneum je o 600% vyšší, do epidermis je o 1200 % vyšší a do dermis o 4000% vyšší.

Cena od 1250 Kč

 

 

Ultrazvukový peeling

Profesionální forma ultrazvukového peelingu s červeným a modrým led světlem, nízkofrekvenční masáží a mezoterapií usnadňuje vstřebávání pleťových sér a krémů.

Cena od 75 Kč

 

 

Neinvazivní výplň rtů kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyaluronová významně váže vodu. Lze ji použít k neinvazivní výplni vrásek i rtů. Protokol stanovuje 5 – 6 ošetření po týdnu.

Cena : 1250 Kč

 

 

Tělová mezoterapie

Vysoké koncentrace specifických koktejlů v kombinaci s přístrojovým ošetřením vedou k potlačení projevů konkrétních kosmetických defektů. Neinvazivně lze zlepšit vzhled poprsí, zpevnit kůži na těle, posílit oběhový systém, řešit vzhled strií nebo upravit vzhled celulity a tukových polštářků.

Cena od 800 Kč za jednu oblast těla

 

 

Mezobotox

Kombinace aminokyselin, které svým vzájemným působením vyvolají účinek podobný aplikaci toxického botulotoxinu. Po zapracování do kůže způsobují postupné uvolňování napětí kůže v oblasti vrásky. Tím dochází k jejímu zmírnění.

Cena od 1250 – 1650 Kč

   
Mikrodermabraze

Exfoliační ošetření je určeno téměř pro všechny typy pletí. Je primárním krokem pro omlazující ošetření a depigmentace. Provádí se diamantovým nástavcem 1 x za 2 měsíce.

Cena od 350 Kč

 

 

Fotodepilace

Nejpopulárnější ošetření na světě. Je určeno pro tmavé chloupky. V den ošetření by měla být délka chloupků 1 – 2 mm. Musí být pouze holené. Ošetření se provádí 1x za 3 týdny.

Cena od 350 Kč

 

 

Biostimulace červeným led světlem

Světlo stimuluje fibroblasty ke zvýšené produkci kolagenu. Nový kolagen je v kůži syntetizován a zdvihá dno vrásky. Kolagen je rovnoměrně rozložen po povrchu, zlepšuje strukturu a zmenšuje kožní póry.

Cena od 250 Kč

 

 

Orientální depilace

Pravidelným vytrháváním chloupky slábnou a ošetřované plochy řídnou. Kůže je po depilaci díky obsahu ovoce a bylin jemnější. Ošetření se provádí 1x za 3-4 týdny.

Cena od 300 Kč

 

 

Neinvazivní mezoterapie - microneedling

Stimulace kůže napomáhá vstřebání aktivních látek s cílem omlazení pleti a zpevnění obličejových kontur. Vyrovnává obličejové vrásky a zjemňuje kožní linie. Výrazně posiluje tvorbu kolagenu. Hloubka vpichu se pohybuje od 0,25 do 0,9 mm. Po ošetření doporučuji klidový režim a krytí ochranným krémem min. SPF 30 +.

Cena od 2000 Kč

 

 

Masáže dolních končetin a břicha

Lymfatická drenáž napomáhá normalizovat a udržovat vyvážený vztah dynamického proudění mezi krevním a mízním systémem a tkání. Poruchy v mízním nebo žilním systému nebo málo aktivní svalové odčerpání mají za následek funkční i estetické změny kůže, podkoží a dalších orgánů. Přístrojová lymfatická drenáž napomáhá ve značné míře zvýšit průtok a zmírnit, až zcela odstranit, negativní patologické projevy.

Cena od 185 Kč

   
Oxyceutical - nebulizace biodisponibilním kyslíkem

Přístrojové ošetření se specifickými přípravky na bázi ozónu slouží k prokysličení pleti a jejímu omlazení vlivem eliminace volných radikálů. Pleť se stává projasněnou, hydratovanou, bez drobných vrásek a bez pocitu vnitřního pnutí.

Cena od 1250 Kč

   

Termosauna - Katalytická Termolipolýza tělové hmoty a bandáže

 

Představuje unikátní kombinaci specifických přípravků s tepelnou terapií a katalytickou podporou s cílem zvýšit odbourávání tukových zásob. Tukové buňky se následkem zvýšené teploty rozloží, odpadové produkty tělo vyloučí. Úbytek hmotnosti za jedno ošetření je 0,5 – 0,8 kg tuku.

Cena od 980 Kč

Kontakty:

Kosmetika Zuzana Janeková

Komenského 939/21a
46601 Jablonec nad Nisou

E-mail:
zuzka.janek@email.cz

Web:
www.kosmetikajanekova.cz

Novinky

To se nám líbí

^